Nejnovější recenze ze sekce Foto a kamery

Sony Alpha A7 III

Sony Alpha A7 III

Ověřený zákazník Megapixel.cz Tomáš

Přidáno: 25. března 2024

• Nízký šum snímače
  • Konfigurovatelnost funkčních tlačítek
  • ISO se dá velmi rychle nastavit pomocí kolečka
  • Při dobíjení baterie pomocí micro-USB je krytka konektoru natolik vychlípená, že zavazí a fotoaparát nejde postavit. To se ale neděje při nabíjení s USB-C, takže to vlastně není problém, nabíjím USB-C.

Vybráno na základě recenzí. Váhal jsem mezi Nikonem Z5 a Sony A7 III, ale na základě předchozích zkušeností s Nikonem D7000, který špatně ostřil, jsem vsadil na jistotu. Některé funkce (např. zoomování zhotoveného snímku při jeho prohlížení) mi napřed nepřipadaly dobré (byl jsem zvyklý na Nikon), ale po nějaké době používání jsem si zvykl a teď mi připadají naopak velmi logické a příjemné.

OMG H885 32MP

OXE Gepard II

Ověřený zákazník Fotopasti-levne.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. března 2024

Zakoupeno v Fotopasti-levne.cz

• Šatny manuál na nastavení fotopasti
Bunaty Mini WiFi

• Překvapivě kvalitní noční fot
  • Příznivá cena
  • Podpora při nastavení telefonu
  • V

Můj druhý pokus koupit dvě fotopati na ochranu chaty. Při prvním pokusu s nejmenovanou značkou E.....o s kterou jsem byl velmi nespokojený! Konečně fotopasti které fungují a hlavně je možné i nastavení po telefonu. Bunaty pokud si nejste s něčím jistý můžete zavolat a velmi ochotně poradí. Sice dražší, ale výsledek je dobrý a hlavně funguje což po mě zkusenosti se u těch levných rádoby fotopastech říct neda!

Bunaty FULL HD GSM

Bunaty FULL HD GSM

Ověřený zákazník NetFoto.cz [email protected]

Přidáno: 21. března 2024

(naposledy upraveno 21. března 2024)

Zakoupeno v NetFoto.cz

• Funguje což se může zdát jako samozřejmost, ale po me zkusenosti s jinou značkou než Bunaty to bohužel samozřejmost není!
  • Odesílá i na cloud
  • Cloud v češtině
  • Rozmer slušný pro zamaskovani
  • Dobrá kvalita fotek ve dne i v noci
  • Bohaté příslušenství včetně boxu a sim
  • Odesílání stojí 70kč měsíčně neomezené množství fotek

GoPro HERO 9 Black

GoPro HERO 9 Black

Ověřený zákazník Alza.cz Tomáš Mlčoch

Přidáno: 20. března 2024

(naposledy upraveno 20. března 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Cena průměrná.Výrobek kvalitní.GoPro je jediná značka která perfektně plní svoji funkci.Levné Niceboy nebo Sencor jsou opravdu šrot(2xSencor1xNiceboy) v porovnání s GoPro.

Kodak Astro Zoom AZ255

Kodak Astro Zoom AZ255

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. března 2024

(naposledy upraveno 20. března 2024)

Zakoupeno v K24.cz

chybí návod v češtině - je vaší povinností u každého produktu tento návod poskytnout.nemíním se učit cizí jazyky

GoPro HERO12 Black Bundle

Hikmicro Falcon FH25

Hikmicro Falcon FH25

Ověřený zákazník PánLesa.cz Petr

Zakoupeno v PánLesa.cz

Nemám možnost porovnat s jinou termovizí, nicméně rozlišení a citlivost je ohromující. V noci jsou vidět na domech s břízolitem jednotlivé cihly a u zateplených spoje mezi deskami a terčíky. Srnku lze rozpoznat na 500m, zajíce na 200.
Kvalita provedení je vysoká, součástí jsou dvě baterie včetně nabíječky, připojení USB C. Navíc neoprenový futrál jen pro termovizi, pro případ, že nechcete nosit kompletní kufr s příslušenstvím. Přístroj umí pořizovat fotky i videa, lze se přes Wi-Fi připojit na mobilní telefon, kterým pomocí aplikace můžete sledovat živý náhled, stahovat uložené záznamy, provádět nastavení a update, což jsem hned s úspěchem provedl. I přes vyšší cenu se jedná o velmi kvalitní přístroj.
Ještě plánuji testovat v noci v lese, už se na to těším.

Kruzzel AC22296

Kruzzel AC22296

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. března 2024

• vzhled
  • Chvíli nám trvalo, než jsme přišli na to, jak ovládat, tak nevím, jestli jsme jako uživatelé obstáli :)

Za tuto cenu (zvlášť, když jsem četla recenze, že fotky jsou hrozné apod.) mi to přijde super. Pokud někdo čeká, že u foťáku na hraní za 4 až 5 stovek bude mít fotografie na profesionální úrovni, tak ať přidá pár nul :) jako "první" a hračka pro nejmenší je to myslím perfektní poměr kvalita/cena. Nakonec je uvedeno, že se jedná o 3 Mpx fotoaparát, čekala jsem to určitě horší, ne lepší :)

BUNATY 4K GSM 4G

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. března 2024

• Kvalitní video
  • Gimbal se občas seká
  • Sledování objektu není spolehlivé a gimbal u něj "poskakuje"
  • Gimbal má z nějakého důvodu "doraz", takže nejde chodit okolo a nechat se trekovat
  • Při natáčení z ruky moc nestabilizuje
  • Při natáčení z ruky je potřeba si dávat opět pozor na dorazy gimbalu
  • Nemá žádnou odolnost
  • Přehřívá se

V podstatě je to OK kamera, jen má obrovské množství drobných nevyladěností (seznam výše zdaleka není úplný, byl jsem líný to popsat všechno).

Předpokládám, že si tak DJI nechává prostor pro Pocket 4 (ale to dělají fšici, i třeba takový Apple).

Nikon Z6 II

Nikon Z6 II

Ověřený zákazník FotoŠkoda Ověřený zákazník

Přidáno: 17. března 2024

Zakoupeno v FotoŠkoda

• Zatím jsem nenarazil na nic, co by neodpovídalo odborným recenzím.
CEL-TEC PK70 GPS 32GB

CEL-TEC PK70 GPS 32GB

Ověřený zákazník CEL-TEC.cz Speedy

Přidáno: 15. března 2024

Zakoupeno v CEL-TEC.cz

• Český návod
  • České menu
  • Super kvalita obrazu i zvuku
  • Nadprůměrná výdrž baterie
  • Kvalitní masivní provedení (vypadá odolně)
  • Vzhledově sympatická kamera
  • Plno super funkcí jako GPS apod.

Jsem naprosto spokojený, kamera je velmi kvalitní a výdrž baterie nadprůměrná. Jsem s výběrem spokojen. Funkce GPS a speciální počítačový program je velkou výhodou. Kamera má plno dalších funkcí, ale nejlepší je za mě automatický přísvit podle podmínek. V policejní práci tudíž nemusím řešit, kde zrovna jsem a kamera nahrává vždy kvalitně za jakýchkoliv světelných podmínek.

Pard TA32 25mm

Pard TA32 25mm

Ověřený zákazník Tenolix.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. března 2024

(naposledy upraveno 14. března 2024)

Zakoupeno v Tenolix.cz

Výborný poměr výkon cena. Dobře to kouká v lese i na poli. Za mě super. Vůbec mi nechybí dálkoměr. Ovládání za chvilku se stane intuitivní, jen bych ovládací tlačítka trochu vyzvedl, jsou trochu utopená v těle přístroje. Baterka vydrží cca 5 hodin , ale to je tím, že mám novou hračku.

Fujifilm Instax Mini Evo

Fujifilm Instax Mini Evo

Anonym Anonym

Přidáno: 13. března 2024

• Má obrazovku, na které se může zkontrolovat fotka před tiskem- ušetříte za filmy z nepovedených fotek
  • Možnost SSD karty, takže se fotky mohou vytisknout zpětně
  • Spárování s mobilem- dají se vytisknout fotky z mobilu; Dá se využít jako vzdálená spoušť (ukazuje obrazovku z foťáku- vidíte co fotíte)
  • Foťák není nijak velký, ideální na cesty
  • Kvalita fotek
  • Vzhled/kvalita foťáku
  • Oproti ostatním instaxům, tento vypadá jako normální foťák
  • Asi jen že v balení není adaptér, ale každý z nás už má stejně spousty adaptérů doma
  • V balení není nějaký kryt, ale dá se dokoupit
  • Kvůli své malé velikosti má i menší rozměr vytisknuté fotky- Velikost filmu: 54 × 86 mm a velikost snímku: 46 × 62 mm, ale řekl bych že skladnost foťáku je větší plus než menší velikost fotky

Už jen kvůli obrazovce na foťáku a možnosti rozhodnout se zda fotku vytisknete, nebo ne se vám během chvíle vyšší cena vrátí za ušetřené filmy. Jen během prvního večera, kdy jsme zkoušeli jak vše funguje a pořizovali fotky, jsme ušetřili snad 10 fotek, které by se nedali použít. Kdyby jste někam vycestovali a zapomněli si náhradní filmy, tak je možné fotky ukládat do foťáku na SD kartu a zpětně vytisknout. Kdyby se vám foťák vybil, můžete fotit na mobil a po propojení s foťákem si je vytisknout. Propojení s mobilem se dá také využít jako vzdálená spoušť a ještě se vám na mobilu ukáže obrazovka z foťáku, takže vidíte co fotíte. Jinak má asi vše co bych si představoval- časovač, různé filtry, efekty a nastavení.

Maximální spokojenost

Olympus OM-1 II

Ověřený zákazník Afoto Ověřený zákazník

Přidáno: 11. března 2024

Zakoupeno v Afoto

Detekce objektů umístěna nově v OK menu. Vylepšené ostření a vysokorychlostní snímání.

Evolveo StrongVision LTE

Evolveo StrongVision LTE

Ověřený zákazník Alza.cz Fíša

Přidáno: 10. března 2024

• Neodladěný SW, po pár hodinách přestane odesílat fotky mailem
  • Po pár hodinách přestane reagovat na SMS příkazy
  • Když už nějaké fotky posílá, tak jen na první zadanou adresu, druhou ignoroval.
  • Hodně žere baterky - v módu časosběr po 5 minutách klesla kapacita na 1/4 za 1 den!

Na této fotopasti jsem si bohužel ověřil, že nemá cenu šetřit a koupit nejlevnější dostupný produkt. Stráveno plno času s nastavováním - easy SMS setup podle přiložené kartičky nefungoval, takže jsem stejně musel stáhnout aplikaci abych mohl nastavit cílové email.adresy (z menu přístroje nelze!), a když se podařilo, tak fotopast odesílala stejně jen na první nastavenou adresu. To by se dalo přežít (a řešit přesměrováním emailů), kdyby ovšem zařízení po pár hodinách nepřestalo odesílat fotky a poté dokonce fotopast úplně přestala odpovídat na SMS příkazy. Na zákaznickou podporu CZ zastoupení Evolvea se nedá volat - jen webový formulář! Paní sice do 24 hodin odpověděla, ale poradila mi jen kroky které už jsem předtím vyzkoušel, jako tovární nastavení, update FW apod. A jezdit na místo 40km kvůli restartu - za mě nepoužitelná!

Reakce značky EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že máte s provozem fotopasti přetrvávající potíže. Obraťte se prosím znovu na naši technickou podporu [email protected] , kde s Vámi vzniklou situaci dořešíme k Vaší plné spokojenosti.
Přeji Vám hezký den.

Canon EOS 850D

Canon EOS 850D

Ověřený zákazník CEWE FOTOLAB Petr

Přidáno: 9. března 2024

Zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• Velmi dobrý obrazový výstup na danou kategorii
  • Oproti nižším modelům značky je to rychlík
  • Váha
  • Výbava
  • Konektivita
  • Ergonomie

Na zrcadlovku Canon EOS 850D jsem přešel po roce používání nižšího modelu této značky a nelituji. Rozdíl je rapidní. Co se týče váhy, nemám problém, nosím ji na tůry dlouhé i více než 30km a není mi na obtíž.

Obrazová kvalita výstupu a rychlost ostření je oproti předchozímu modelu který jsem používal doposud o dost lepší. Při focení v době kdy se již stmívá, nemám problém fotit z ruky na delší časy než z předchozím modelem který jsem používal.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25