Nejnovější recenze ze sekce Foto a kamery

Uni-T UTi720A

Uni-T UTi720A

Ověřený zákazník Allegro.cz Jezevec

Přidáno: 11. února 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

Co potřebuji zjistit,tak velmi rychle zjistim

Ověřený zákazník DronPro Ludvík

Přidáno: 11. února 2024

Zakoupeno v DronPro

• Super kamera
  • Vyšší cena ale doporučuji creator combo. Vyplatí se.
Evolveo StrongVision MINI 4G

Evolveo StrongVision MINI 4G

Ověřený zákazník EVOLVEO Jarda

Přidáno: 10. února 2024

(naposledy upraveno 10. února 2024)

Zakoupeno v EVOLVEO

• Pěkný obraz
  • Seká se
  • Necitlivé pohybové čidlo
  • Zastaralý systém napájení na tužkové baterie

Ta fotopast ostatně jako všechna Evolvea fotopasti je tragedia. Nechápu, že se vůbec vyplatí toto dovážet a zkoušet to prodávat. Fotopast má absolutně necitlivý pir senzor i při nastavenéé na nejvyšší citlivost, po cca třech dnech se uspí a nejde probudit, živý náhled vypadává nebo se spojení nenaváže a to i v místech kde je signál plný počet čárek na mobilu. Napájení historickým AA tužkovým článkem namísto moderní li ion aku baterie. Zkoušel jsem hodně fotopastí a vesměs je to předražený polofunkční a nebo nefunkční brak. Nejlépe se mi osvědčila kamera kde se záznam aktivuje pohybem v obraze, to je 100% spolehlivé , neseká se to a obraz je o 200% kvalitnější jak z těch fotopastí. Taková kamera ale vyžaduje externí baterii, takže je montáž někde v lese trochu složitější.

Reakce obchodu EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že máte s provozem fotopasti potíže. Dle Vašeho popisu se nejspíše bude jednat o vadný kus. Doporučuji Vám přistoupit k reklamaci fotopasti. Pokud byste měl jakýkoli dotaz, obraťte se na nás prosím prostřednictvím technické podpory [email protected] . Jistě se nám podaří dořešit vzniklou situaci k Vaší plné spokojenosti.
V nabídce máme i fotopasti, které jsou napájené Li-Ion bateriemi. Avšak Vámi zakoupený model fotopasti má napájení řešeno pomocí tužkových AA baterií. Fotopast je také možné napájet pomocí 12V externího zdroje.
Přeji Vám hezký den.

Evolveo StrongVision LTE

Evolveo StrongVision LTE

Anonym Anonym

Přidáno: 10. února 2024

(naposledy upraveno 29. února 2024)

• Dobře fotí, jinak nic
  • Nízká cena
  • Není spolehlivá.
  • Přestává komunikovat a posílat fotky.
  • Raději si připlatit a koupit spolehlivější od jiného výrobce

Po pár dnech přestane komunikovat a posílat fotky. Přestane reagovat na sms příkazy. Musí se restartovat. Již jsem jednou reklamoval, fotopast mi byla vrácena s tím, že se závada neprojevila. Poté jsem kontaktoval servis a provedl servisem doporučené kroky- formát karty v pasti, reinstalace fw. Nic nepomohlo, past přestane cca po třech dnech komunikovat. A to je umístěna na místě s dobrým telefonním a intenetovým připojením a napájena
z externího 12V zdroje 11,2Ah.
Tuto past rozhodně nedoporučuji.

Fotopast jsem reklamoval. Byla mi zaslána nová. Stejný problém. Nekomunikuje neposílá fotky.

Reakce značky EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že máte s provozem fotopasti přetrvávající potíže. Obraťte se na nás prosím znovu prostřednictvím naší technické podpory [email protected] , kde s Vámi vzniklou situaci dořešíme k Vaší spokojenosti.
Přeji Vám hezký den.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. února 2024

• Fungovala jak měla
  • 3 měsíce po skončení záruky přestala fungovat

Dost drahá hračka na 27 měsíců. Už věřím zprávám o zabudovaných ''kazítkách''.

OXE Spider 4G

OXE Spider 4G

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. února 2024

• ľahké nastavenie a ovládanie
  • výborné fotky
  • napájanie externou batériou
  • nočné fotky vo výbornej kvalite, lepšie ako u drahších fotopascí, ktoré som vlastnil
  • výborný pomer cena/výkon
  • zatiaľ som žiadne nezistil

Používame s kolegami včelármi dokopy asi osem OXE Spider fotopascí a je s nimi maximálna spokojnosť, tento rok sa pridávajú ďalší. Všetci napájame externou batériou a výdrž je priam výborná. Jednoznačne doporučujem.

Kodak Astro Zoom AZ255

Kodak Astro Zoom AZ255

Jiří Vyhlídal Jiří Vyhlídal

• Dobrá cena.
  • Hodně dobré přibližování.
  • Kompatibilní připojení USB2 (konektor jako ze starých mobilů).
  • Při focení z ruky dělá téměř všechny fotky neostré.
  • Málo citlivé na noční focení.
  • Krytka objektivu nebyla připevněna provázkem a snadno se ztratí.
  • Velká hmotnost zařízení.
  • Nelze nosit v ledvince, ani v malé kapse, je třeba dokoupit brašna.
  • Originální náhradní díly Kodak se shánět nedají.
  • Nevhodné pro focení při špatném počasí.

Opravdu jsem nečekal, že ve 21. století nový fotoaparát bude vážit jak cihla a fotit tak otřesně večer. Za posledních 5 let jsem byl zvyklý na mobil iPhone a tím fotím, i ten opotřebovaný fotí lépe. Moc to fakt nezaostřuje, 90% současných mobilů fotí lépe a rychleji. A ještě se mi podařilo hned po 5ti minutách zcela ztratit kryt z mostu vedle řeky (byl jsem na výletě 100km daleko večer), asi se na to místo za 2 dny vrátím a půjdu ho hledat a pak fotoaparát vrátím, když budu mít zpět krytku. Už od výroby to mělo být připevněné provázkem, nebo stabilnějším kusem plastu. Náhradní díly na tuto značku jsou na trhu nedostupné navíc. :(
Mně zaujal 25x optický zoom a možnost vyfotit kopec/horu hodně vzdálenou, ale bez stativu nemám šanci s tím dělat vůbec nic.

SQ11 Mini DV

SQ11 Mini DV

Ověřený zákazník Zaparkorun.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Zaparkorun.cz

Není český popis

Evolveo StrongVision Mini

Evolveo StrongVision Mini

Ověřený zákazník Eberry.cz Tonas.

Zakoupeno v Eberry.cz

• Super,funguje skvěle.

Ověřený zákazník INFOTO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. února 2024

Zakoupeno v INFOTO.cz

• záznam funguje, je použitelný
  • poměr cena/výkon za mě v pohodě
  • poněkud pomalejší aktivace, rychlou kunu zaznamená až v poslední chvíli, když již opouští zorné pole kamery (noční záznam)

Reakce obchodu INFOTO.cz

Děkujeme za hodnocení a doporučení, velmi si toho vážíme. Samotné spuštění záznamu ovlivňuje např. vzdálenost kuny od fotopasti, pod jakým úhlem a jak rychle do zorného pole přiběhne (nebo spíše přiskáče), aktivaci může ovlivnit také okolní teplota. Zcela jistě budete mít brzy také záznamy, kde bude kuna zaznamenána dříve. INFOTO.cz - odborník na fotopasti

Nikon Z5

Nikon Z5

Ověřený zákazník Digital24.cz P.

Přidáno: 7. února 2024

Zakoupeno v Digital24.cz

• velký snímač
  • dobrý hledáček

Optimální "low cost" volba pro použití s manuálními kinofilmovými objektivy. Zaostření výrazně zlepšuje použitelná funkce focus peaking. Takže se s tím velmi dobře pracuje. Staré objektivy Zuiko ze 70. - 80. let tím dostali další prodloužení života a je to až překvapivě dobré s daným 24 MPx snímačem.
Ergonomie základních ovládacích prvků mi přijde horší než u "Olympusů" s malým snímačem jak z hlediska umístění některých ovládacích prvků (pro náhled člověk musí sundat ruku z objektivu, aby dosáhl na tlačítko náhledu apod., ale možná to půjde přehodit - mám ještě moc krátce) tak z hlediska tuhosti chodu (z5 je výrazně tužší co se týká ovládání některých přepínačů apod., zejména vzhledem ke své velikosti), ale asi si člověk zvykne.
Z hlediska váhy to je dnešní průměr, ale vtipné je, že tělo je cca o 150g těžší než stará celokovová OM1 ze 70.let a při nošení a manipulaci si toho člověk všimne :-) (ale vzhledem ke snímači, baterce a různým "fičurkám" to asi dnes moc lehčí udělat nejde.
Celková spokojenost vzhledem k záměru a snad dlouho vydrží :-).

Vtech Kidizoom Duo MX 5.0

Vtech Kidizoom Duo MX 5.0

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 6. února 2024

(naposledy upraveno 7. února 2024)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Výborný
  • Spousta funkcí
  • Moje vnoučata se o to popraly
  • Docela slušný fotky (není to žádný profi) ale fotky i videa slušný
  • Fakt slušná hračka

Zakoupeno v LAMAX.cz

Funguje jak má.

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Megapixel.cz

Zatím v testovací fázi, ale jsem velice spokojen..

Uni-T UTi712S

Uni-T UTi712S

Ověřený zákazník Allegro.cz Mirek

Zakoupeno v Allegro.cz

Pro mé domácí použití bohatě dostačuje.

Ověřený zákazník NetFoto.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v NetFoto.cz

• dobrá cena/výkon
  • lze prohlížet foto na místě
  • zatím nezjištěna
Sony CyberShot DSC-RX100 VII

Sony CyberShot DSC-RX100 VII

Ověřený zákazník FotoŠkoda Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2024

(naposledy upraveno 2. března 2024)

Zakoupeno v FotoŠkoda

foťák fotí nádherně, ale ta podpora ve formě mobilní aplikace nestojí za nic, kam se hrabou na Nikon

Nikon Z8

Nikon Z8

Ověřený zákazník Afoto Jakub M.

Přidáno: 4. února 2024

• Trošku větší rozměry než Z7II

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. února 2024

Zakoupeno v Megapixel.cz

• Plnohodnotně nahradí mou mirrorless Sony A7RV v oblasti videa :)

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25