Nejnovější recenze ze sekce Foto a kamery

TETRAO Strix 18 18Mpx 940nm

TETRAO Strix 18 18Mpx 940nm

Ověřený zákazník IBOCZ.cz Vitězslav

Zakoupeno v IBOCZ.cz

• Nevýhody,je číst návod.Jen pod lupou!!!
BUNATY 4K GSM 4G

BUNATY 4K GSM 4G

Ověřený zákazník VK Foto Lukáš

Přidáno: 8. listopadu 2023

(naposledy upraveno 14. prosince 2023)

Zakoupeno v VK Foto

• Kvalitní foto, video
  • Úzký záběr - mám to na stavbu z dálky, s myšlenkou, že mi to sejme celou stavbu a ne - jen opravdu malý zorný úhel, takže je to spíš opravdu past než kamera

Asi jsem čekal víc, ale stěžovat si nemůžu. Nekupoval jsem kameru, ale fotopast, která mě vzbudí, když zaznamená pohyb.
Čekal jsem i možnost nastavit přes den snímání v sekvencích, tzn. fotku jednou za hodinu (jak roste stavba) a v noci přepnout do režimu PIR čidla, tzn. čekání na pohyb. Bohužel toto zkombinovat nejde. Jde buďto první možnost, nebo druhá možnost.

OMG H885 16MP

Canon XA60

Ověřený zákazník Megapixel.cz gary666

Přidáno: 7. listopadu 2023

Zakoupeno v Megapixel.cz

zatím se seznamuji s výrobkem, vše perfektní

WK 8 B4

BUNATY 4K WiFi Solar

BUNATY 4K WiFi Solar

Ověřený zákazník e-fotopast.cz e-fotopast.cz

Zakoupeno v e-fotopast.cz

Koupil jsem celkem tři fotopasti značky bunaty. Vše nastaveno a vše je v pořádku. Mohu doporučit. Dobrá komunikace s obchodem. Fotopasti fotí a posílají fotky tak jak mají. Neni co vytknout

Ověřený zákazník e-fotopast.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. listopadu 2023

(naposledy upraveno 7. prosince 2023)

Bunaty FULL HD GSM

Bunaty FULL HD GSM

Ověřený zákazník e-fotopast.cz e-fotopast.cz

Canon PowerShot SX740 HS

Canon PowerShot SX740 HS

Ověřený zákazník Afoto Ověřený zákazník

Zakoupeno v Afoto

Pro nase ucely ( dokumentacni cinnost ) idealni partak, jiz jich mame v tymu nekolik a max spokojenost.

Sony HDR-CX405

Sony HDR-CX405

Ověřený zákazník YourGames.cz Mik237

Zakoupeno v YourGames.cz

Mám osmiletou dobrou zkušenost s typem HDR-CX240E, pro inovaci jsem proto nevolil jinou značku. Rada - stará kamera by fungovala dobře i nadále (i přes jeden neobratný pád na zem), jenom jsem celých osm let dost drasticky ohýbal vestavěný kabel, když jsem USB strkal napřímo do portu v počítačích - kabel se léty nejspíš někde prodřel. Proto u nové kamerky budu důsledně používat přiložený prodlužovák USB.

Nikon Z6 II

Nikon Z6 II

Ověřený zákazník Afoto carlos

Přidáno: 5. listopadu 2023

(naposledy upraveno 20. listopadu 2023)

Zakoupeno v Afoto

• Vyšší level oproti zrcadlovce
  • Postrádá integrovaný blesk, pro příležitostné "přisvícení", ale není to na škodu, blesk se dá dokoupit.

Jsem teprve v začátcích. Změna oproti DSLR DX je značná. Nedělá takový "kravál" při exponování, je rychlý a přesný. Poněkud mě překvapila jeho hmotnost. Ale je to dáno zase tím, že tělo není plastové. Kvituji vodotěsnost i prachotěsnost. V exteriéru při nepřízni počasí nedocenitelné. V setu dodaným objektivem Nikkor 24-120/f4 dodává perfektní výstupy. Samotný objektiv kreslí spolehlivě a ostře. Díky lamelové cloně při vyšším clonovém čísle vytváří pěkné hvězdičky ze světelných zdrojů (v protisvětle).

Platinium POCKET SPY HD SQ11

Platinium POCKET SPY HD SQ11

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz jíra

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Velikost
  • Možno použít jako kameru do auta
  • Složitý Návod
  • Ovládání kamery
  • Na nahrávce je neaktualní čas a datum
  • Nutno mít pam kartu ( není součást balení )

Kamera má trochu chaotické ovládání, ukazuje na záznamu čas a datum co dva roky zpět jak se dá změnit nikde nepíší . Nutné si pořídit pamětovou kartu .

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. listopadu 2023

• Rychlé dodání , v 12 hod objednáno a druhý den byla fotopast u nás.

Je malá. Dobrá kombinace fotopasti malé velikosti se stahováním přes wifi do mobilu. Překvapivě kvalitní fotky v porovnání s fotopastí jiné značky, kterou už máme . První noc vyfocená kuna ve skladu a druhou noc již zaměstnanec při krádeži. Investice se nám vrátila. Hodnotím kladně pomoc infolinky s zprovozněním foto pasti a zodpovězení všech dotazů. Objednáno v 12 hodiny a již druhý den bylo zboží u Vás.

Kodak Friendly Zoom FZ45

Kodak Friendly Zoom FZ45

Ověřený zákazník EBshop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v EBshop.cz

• malý, plně dostačující, doporučuji, super cena
Sony Alpha A7 III

Sony Alpha A7 III

Ověřený zákazník CEWE FOTOLAB Ověřený zákazník

Přidáno: 3. listopadu 2023

Zakoupeno v CEWE FOTOLAB

Jde o skvělý produkt firmy Sony, o čemž svědčí skutečnost, že se už prodává pět let. Stále je žádán a vysoce hodnocen.

Fujifilm GFX 100 II

Fujifilm GFX 100 II

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. listopadu 2023

(naposledy upraveno 3. listopadu 2023)

Zakoupeno v Megapixel.cz

Megapixel is my favorite store. They are kind, courteous and generous with their time, and my trade in was a much higher value than I expected. All the staff shoot, demo and borrow the gear they sell, so they often know about all the details, shortcomings and issues before I buy. Ondrej is a champ, whenever I come in he spends an hour or two with me making sure we’ve covered all the questions , and my gear works as I need. For a 200,000czk purchase one needs to be sure, and the extra time and energy the good folks at Megapixel always give, that’s the difference.

Hikmicro Lynx PRO LE15

Hikmicro Lynx PRO LE15

Ověřený zákazník Tenolix.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2023

Zakoupeno v Tenolix.cz

• skladný,pro mé potřeby dostačující
  • při velkém zoomu neostré
Canon EOS R7

Canon EOS R7

Ověřený zákazník Megapixel.cz Lumír Krásný

Přidáno: 1. listopadu 2023

Zakoupeno v Megapixel.cz

Zatím se učím ;) je to trochu jinak než na klasické zrcadlovce. Nicméně nemám zatím žádné negativní zkušenosti.

OXE Gepard II

OXE Gepard II

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. listopadu 2023

• Funguje jak má
  • Možná (ale to je otázka názoru a k čemu se bude používat) by to chtělo trošku širší úhel záběru
Panasonic Lumix DMC-FZ300

Panasonic Lumix DMC-FZ300