Nejnovější recenze ze sekce Foto a kamery

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Ověřený zákazník LAMAX.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. října 2023

(naposledy upraveno 19. října 2023)

Zakoupeno v LAMAX.cz

Super kvalita v popisu, ale skutečnost je úplně někde jinde. Produkt prakticky na jedno použití. Při prvním použití se rozpadnou kryty konektorů, takže třeba vodotěsnost jde do haje. Špatně dimenzovano, špatna volba materiálu. Pokud má být něco kvuli vodotěsnosti zařízení těsnější (rozuměj vedení krytů) pak tomu musí být uzpusobena konstrukce a materiál. Pak tam ty kryty nemusí být vůbec a zařízení může být deklarováno jako použitelné jen s povodním pouzdrem. Další negativa jsem nestih najít, zařízení jsem musel reklamovat v podstate nepoužité.

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaší recenzi. Velmi nás mrzí způsobené komplikace.
Věříme však, že reklamace proběhla bez problému a kameru již můžete plně využívat.

FujiFilm X-T5

FujiFilm X-T5

Ověřený zákazník Megapixel.cz Fox

• Cena v rámci akce

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Ve výbavě chybí napájecí zdroj stačil by kabel

Hikmicro Falcon FH35

Přidáno: 17. října 2023

• kvalita

Za tu cenu dost muziky

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za doporučení a hodnocení akční kamery Niceboy VEGA X Play. Pěkný den, Niceboy

Kodak M35 35mm

Kodak M35 35mm

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Splnilo vše dle očekávání.

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Megapixel.cz

Zatím krátká doba na určení výhody či nevýhody.

Nikon D7500

Nikon D7500

Ověřený zákazník Megapixel.cz Honza

Zakoupeno v Megapixel.cz

Přechod ze starší zrcadlovky, nechtěl jsem zahodit používané objektivy. Rozhodně velký skok dopředu v kvalitě snímků, rychlosti a přesnosti ostření. Pořád se ještě učím.

Pard NV019

Evolveo StrongVision LTE

Evolveo StrongVision LTE

Ověřený zákazník EVOLVEO Jarda

Přidáno: 15. října 2023

(naposledy upraveno 15. října 2023)

Zakoupeno v EVOLVEO

Zdravím.Zakoupeno nedávno.Nastaveno odzkoušeno funguje.Jen ještě dořešit lepší baterie nebo externí zdroj.Nastavení není složité.Vyzkoušeno i za deště.Funguje těsní takže vše v pořádku.Jen chybí napájecí kabel který asi ani nebyl součástí . Ten je až u Solárního panýlku.Ten jsem zatím ještě netestoval.E-mailové časová prodleva nějaká je a vzhledem k počasí přišli fotografie do několika minut . Zatím budu testovat dál. Případně můžete zkusit změnu operátora jak vám budou dané služby pak vyhovovat . Na lumpy a zloděje ideální :) a divá dravá zvěř také.Už alespon vím , že ta čená kočka tam opravdu chodí shánět jídlo.

BUNATY 4K WiFi Solar

Vše Ok.

Ověřený zákazník Afoto Dredy158

Přidáno: 13. října 2023

Zakoupeno v Afoto

• Profi mašinka, rychlost AF, utěsněnost, recenze nelžou, přešel jsem z Canonu EOS a nelituji.
Evolveo StrongVision Mini

Evolveo StrongVision Mini

Ověřený zákazník Alza.cz Pavel

Přidáno: 12. října 2023

(naposledy upraveno 12. října 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Překvapilo mě, zpracování a funkčnost produktu. Kupoval jsem jako časosběrný fotoaparát na stavbu, tak jsem zatím zkoušel jen tyto funkce. Pro mé potřeby to bude ideální stroj. Jak někteří popisují složitost nastavení, tak na tom nic není. Stačí postupovat dle návodu.
  • První snímek je vždy nepoužitelný, myslím si že bude i u videa a dalších funkcí. Prostě po zapnutí (kdy je kamera otevřena) se automaticky aktivuje daná nastavená funkce a třeba u mého nastavení vždy udělá okamžitě po zapnutí nepoužitelnou fotku. Asi by stálo za to do systému dát možnost nějakého zpoždění po zapnutí.
  • Druhá věc se kterou jsem si chvilku lámal hlavu byla přiložená flash v krabičce k čemu slouží a nefunguje, než mi došlo, že je to čtečka paměťových karet. Slot na tu kartu je tak schovaný, že jsem na to přišel až po chvilce zkoumání.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 11. října 2023

• Koupil jsem s velkým očekáváním, ale nestihl jsem ani vyzkoušet
  • Při prvním otevření prostoru pro připojení nabíjecího kabelu se okamžitě vylomil zajišťovací háček, takže se víčko stále otevírá a kamera je v podstatě nepoužitelná

Opravdu smíšené pocity. Produkt možná dobrý, ale kvalita provedení evidentně pochybná.

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaší recenzi. Velmi nás mrzí způsobené komplikace.
Prosíme kontaktujte naši zákaznickou podporu na [email protected], kde Vám rádi pomůžeme situaci dořešit.

Ověřený zákazník Alza.cz Ing. Ctirad Pacák

Zakoupeno v Alza.cz

• obtížně srozumitelný návod a nejasné nastavování. Zatím se mi nepodařilo docílit snímání jednotlivých snímků iniciovaných pohybem objektu v zorném poli, natáčí dlouhé bezcenné záběry bez zjevného popudu
Panasonic Lumix DC-TZ95

Panasonic Lumix DC-TZ95

Ověřený zákazník FotoŠkoda Ověřený zákazník

Zakoupeno v FotoŠkoda

Objednávka stornována. Nahrazeno SONY cybershot DSC-HX99.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Přední display.
  • V návodu ani na stránkách výrobce není uvedeno, že dálkové ovládání nefunguje pod vodou.
  • Tlačítka jdou velmi obtížně stlačit, takže je takřka každá fotka rozmazaná.
  • Přenos fotek a videa je velmi konplikovaný a pomalý.
  • Při aktivaci režimu Pod vodou je obraz katastrofální.

Jsem s kamerou sklamaný.

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi.
Dálkové ovládání pro LAMAX W9.1 je voděodolné do 2 m. Dbejte jen aby silikonová krytka napájecího portu byla bezpečně umístěna.
Přenos souborů je možný buď do PC nebo skrze aplikaci. Rychlost stahování závisí mimo jiné i na velikosti souborů, pokud nahrávat v nejvyšším rozlišení, doba stahování se může prodloužit.
V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na [email protected], rádi Vám poradíme.
Tým LAMAX

• Malý rozměr, nízká cena, jen 4 baterie.
  • Absence displeje - nutnost nastavení pouze na PC.

Po roce a půl odešlo noční přisvícení, reklamace na Alza úspěšná.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25